Нову партію техніки від Луганщини відправили на фронт
Опубліковано 02.01.2025 - 14:00
Дрони та старлінки передали захисникам начальники Луганської ОВА Артем Лисогор та Рубіжанської МВА Андрій Юрченко.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Техніку передали на потреби бійців 35-го Сумського полку Національної гвардії України. Вони боронять країну на Харківщині та Сумщині.
Зокрема – інтерактивну панель для координації дій, шість систем супутникового зв’язку Starlink та 17 квадрокоптерів.
“Серед них 12 – “Mavic 3 Pro”, та п’ять – “Mavic 3T”, – йдеться у повідомленні.
Раніше бійцям 92-ї бригади від луганчан передали дрони “Vampire”.
- 351 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ще дві золоті нагороди першості країни вибороли стрибуни у воду з Луганщини
- 17:00 Уряд збільшив строк надання компенсації за розміщення ВПО, – Свириденко
- 15:00 Нардеп розповів, скільки осель для ВПО планують придбати у 2026 за програмою «Будиночки в селі»
- 13:00 У Києві відбувся футбольний турнір «Нескорена Луганщина»: хто виборов головний кубок
- 11:00 ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1061
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1060
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 771
- В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ 03.06.2026 переглядів: 681


Нардеп розповів, скільки осель для ВПО планують придбати у 2026 за програмою «Будиночки в селі»
ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією
На Луганщині противник вдарив з реактивної артилерії
