Керівниці Сіверськодонецької ритуальної служби скасували доплату у 2025 році
Начальник Сєвєродонецької МВА Олексій Харченко підписав розпорядження про скасування доплати керівниці КП "Сєвєродонецьке підприємство благоустрою та ритуальної служби" Євгенії Зінченко.
Документ опублікували на сайті МВА.
Там сказано, що цьому передував службовий лист начальника управління ЖКГ Антона Ковалевського щодо зміни посадових окладів.
Зазначимо, згідно з поданою декларацією, Євгенія Зінченко у 2023 році була виконуючою обов’язки даного КП. Вона задекларувала 466 114 гривень зарплати.
Нагадаємо, головному інженеру, в.о. директора КП “Сєвєродонецькліфт” Павлу Афанасьєву погодили надбавку за високі досягнення у праці на 2025 рік.
Читайте також: “Мільйонні закупівлі, суди та зміна керівництва: чим займалися релоковані КП Сєвєродонецька у 2023 році”
- 613 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:33 Трамп не виключає можливої зустрічі з Зеленським у Римі
- 09:00 росіяни атакували поблизу Новоєгорівки
- 09:00 Чорнобильська катастрофа: як не допустити нової аварії
- 19:00 У ПФУ пояснили, як пенсіонери ВПО можуть змінити банк для отримання виплат
- 18:00 У Сєвєродонецькій МВА відзвітували про бюджетні закупівлі для гуртків у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4980
- Луганські ВПО можуть заселитися у модульні містечка у Львові – куди звертатися 18.04.2025 переглядів: 3068
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2225
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2076