В Україні можуть подовжити термін повернення на службу після СЧЗ, - Верещук
Термін добровільного повернення на службу після самовільного залишення частини (СЗЧ) можуть продовжити.
Про це повідомила заступниця керівника ОП Ірина Верещук ввечері 4 січня.
Вона нагадала, що 1 січня 2025 року закінчився термін для добровільного повернення на службу із СЗЧ.
"Ідея в тому, щоб продовжити цей термін (на скільки саме - це предмет обговорення). Отже, це поки що тільки ідея, але ми вже почали обговорювати це з оборонним комітетом ВРУ. Дякую Голові комітету Олександру Завітневичу за оперативність", - написала Верещук.
Крім того, для роботи з повернення воїнів планують активніше залучати рекрутерів з успішних бойових підрозділів.
"Якщо у когось виходить успішно повернути бійця у стрій, ну то треба дати людям працювати й усіляко підтримати. (До слова, не допускати ситуації, коли підрозділ домовився забрати людину після СЗЧ до себе, а її направляють до іншого підрозділу)", - пояснила Ірина Верещук.
Нагадаємо, що в Opendatabot зробили заяву щодо матеріалу FT про дезертирство.
- 496 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:30 Спортсменка з Сіверськодонецька завоювала “золото” на європейських змаганнях з настільного тенісу
- 10:30 ЛОВА: на окупованій Луганщині вдвічі збільшили тариф на сміття, окупанти вже два роки готують проєкт мосту у Щасті
- 10:07 Нічна атака на Україну: росіяни застосували понад 300 безпілотників та 30 ракет, – Зеленський
- 09:00 Окупанти атакували на межі Луганської та Донецької областей
- 19:00 Де можна звернутися по допомогу до лисичанських лікарів: адреси та графіки прийому
Найпопулярніші новини за тиждень:
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 7025
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 4920
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 4903
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 1743