Окупанти змушують пенсіонерів Луганщини дивитися пропаганду про “перемогу” у Другій світовій війні, – Спротив
Опубліковано 14.01.2025 - 17:00
В окупованому Луганську загарбники організували примусові перегляди фільмів для пенсіонерів про “звитяги” радянських військ у Другій світовій війні.
Про це повідомляє Центр Нацспротиву.
За інформацією, колаборанти складають списки літніх людей і доставляють їх до “республіканської бібліотеки” для промивки мізків.
Окупанти також змушують дітей брати участь у флешмобі “спадкоємці перемоги”, змушуючи писати твори на тему “війна була на всіх одна”.
Нагадаємо, у захоплених дитячих садках на тимчасово окупованих територіях росіяни провели серед дітей міжнародний день спасибі та змусили дякувати російському диктаторові путіну.
- 471 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ВПО можуть пройти безкоштовне навчання та отримати роботу: деталі проєкту
- 17:00 Засудили зрадників, які брали участь у захопленні Сіверськодонецька та Рубіжного
- 15:00 Окупанти на Луганщині посилили патрулювання та вчать виявляти прихильність до тероризму у дітей
- 13:00 «Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
- 11:00 У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 688
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 516
- У Сватівському хабі родинам з Луганщини видали 206 продуктових наборів за лютий 09.03.2026 переглядів: 432
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 419


«Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
На Луганщині ворог вів вогонь зі ствольної артилерії 