На окупованій Луганщині збільшать вартість проїзду
Опубліковано 15.01.2025 - 19:00
Окупаційна адміністрація Луганська планує з 1 лютого підвищити вартість проїзду у громадському транспорті.
Про це повідомляють окупаційні ресурси.
Вартість становитиме 35 російських рублів при безготівковому розрахунку та до 40 рублів готівкою (приблизно 15-17 гривень).
Нагадаємо, про підвищення вартості проїзду окупанти повідомляли ще восени 2024 року. Тоді люди обурилися таким рішенням. Тоді вартість проїзду коштувала 20 російських рублів.
- 502 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Спрямували ще понад 200 тисяч гривень на підтримку жителів Рубіжанської громади
- 12:31 «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА
- 12:00 Ярослав «Луганський»: «Я втратив усе, але іншого вибору, крім боротьби, у нас немає»
- 11:15 Харченко передав військовим 3-ї штурмової бригади партію дронів
- 10:11 Підтримка працевлаштування ВПО: які програми діють у громадах Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2929
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1390
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1312
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1097


«Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА
Харченко передав військовим 3-ї штурмової бригади партію дронів
росіяни 17 разів штурмували позиції Сил оборони на Лиманському напрямку
