Діти, які підірвалися у Лисичанську, залишаються в лікарні
Опубліковано 16.01.2025 - 18:00
П'ятеро підлітків, які постраждали при підриві на невстановленому пристрої в Лисичанську, залишаються в лікарні. Їхній стан оцінюють як середньої тяжкості.
Про це повідомляють окупаційні змі.
У повідомленнях йдеться, що через великі рани дітей чекає тривале стаціонарне лікування.
Ще двох дітей уже виписали з лікарні. Одну відправили додому, а другу перевели в офтальмологічну клініку для проходження спеціалізованого лікування.
Нагадаємо, 30 грудня у Лисичанську семеро підлітків отримали мінно-вибухові травми у районі скляного заводу.
- 573 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
- 17:00 Сили оборони уразили ще один склад МТЗ окупантів на Луганщині
- 15:00 Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1292
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1048
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1007
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 753


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
