Три населені пункти Луганщини атакували окупанти
Опубліковано 17.01.2025 - 08:35
На Сіверському напрямку 16 січня ворог атакував у Білогорівці.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«На Сіверському напрямку ворог спробував досягти успіху у Білогорівці. На Лиманському – атакував в бік Греківки та Макіївки. Наші військові тримають там оборону», – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
За його словами, минулої доби противник застосував на Луганщині 97 безпілотників. Також позиції українських захисників окупанти обстріляли з артилерії.
Нагадаємо, 132 БпЛА спрямували росіяни по позиціях Сил оборони на Луганщині 15 січня.
- 328 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
- 17:00 Для луганських ВПО провели різдвяну екскурсію Києвом (ФОТО)
- 16:30 Рубіжанам виплатили понад 300 тис. грн допомоги
- 15:14 До руху спротиву на ТОТ долучаються нові активісти – фото свіжої акції
- 13:00 Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1424
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 999
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 918
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 769


Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини