За справу Анастасії Волкової взялася відома адвокатка
За справу загиблої журналістки Анастасії Волкової взялася Віра Ястребова - адвокатка з великим досвідом у кримінальних справах.
Про це повідомила подруга загиблої Марина Терещенко.
«Вона буде представляти інтереси Анастасії та боротиметься за законне і справедливе покарання для винного…Ми не можемо залишатися осторонь цієї несправедливості. Наша мета – домогтися чесного розслідування та справедливого покарання для винного. Давайте об’єднаємо зусилля заради пам’яті Анастасії та заради правди», - закликала пані Марина.

Нагадаємо, що 30 травня 2024 року у Слов'янську сталася трагічна ДТП: мікроавтобус Volkswagen Transporter під керуванням військовослужбовця зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2106. Внаслідок зіткнення загинув водій легковика, а також пішохід – воєнна кореспондентка телеканалу "Дім" Анастасія Волкова, яка перебувала на тротуарі.
У грудні 2024 року Державне бюро розслідувань повідомило про підозру військовослужбовцю, який скоїв ДТП.
Однак 13 січня 2025 року Бабушкінський районний суд Дніпра відпустив підозрюваного на поруки, що викликало обурення у суспільстві.
До пів року від дня загибелі ми підгототували спогади про Анастасію.
- 1261 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:20 На Лиманському напрямку росіяни влаштували 19 спроб штурмів.
- 19:17 Поліцейські Луганщини евакуювали чоловіка з напівзруйнованої будівлі
- 18:00 Релокованому будинку сімейного типу з Луганщини благодійники передали зарядну станцію
- 17:00 Для луганських ВПО у Києві проводять заняття з йоги
- 16:00 Кремінська громада надала понад чверть мільйона гривень допомоги військовим
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1118
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 469
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 460
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 453


На Лиманському напрямку росіяни влаштували 19 спроб штурмів.
Окупований Сіверськодонецьк та передмістя залишилися без води
Призер Ігор Нескорених з Луганщини отримав від президента орден «За мужність»