Повідомили про підозру водію, який скоїв ДТП, де загинула Анастасія Волкова
Працівники ДБР повідомили про підозру військовослужбовцю, який у Слов’янську на Донеччині скоїв ДТП. Внаслідок аварії загинули двоє людей, серед них журналістка.
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.
Слідство встановило, що близько 15:55 години 30 травня 2024 року на перехресті вулиць Банківська та Шевченка у Слов’янську відбулося зіткнення мікроавтобуса під керуванням військовослужбовця та легкового автомобіля.
Внаслідок зіткнення стався розворот транспортних засобів, один з яких зачепив перехожу, що йшла по тротуару. Водій легковика загинув на місці ДТП, а жінка-пішохід, яка працювала журналісткою в одному із державних ЗМІ, померла у лікарні.
У рамках досудового розслідування опитано усіх свідків аварії, проведено автотехнічну та ряд інших експертиз.
Військовослужбовцю повідомили про підозру у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).
Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.
Процесуальне керівництво здійснює Донецька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.
Як відомо, 30 травня 2024 року журналістка Анастасія Волкова трагічно загинула в ДТП у Слов'янську.
До пів року від дня загибелі ми підгототували спогади про Анастасію.
- 914 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Рівненщині ВПО поновили виплати після втручання омбудсмана
- 18:00 Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
- 17:00 Для ВПО доступні місця для тимчасового проживання у 15 областях України
- 16:00 Сили оборони уразили склад боєприпасів окупантів на Луганщині
- 15:00 Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1571
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1280
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1084
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 796




Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
