Сили оборони відбили атаку противника у Білогорівці, - Генштаб
На Сіверському напрямку українські війська 17 січня відбили атаку противника у районі Білогорівки.
Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.
За інформацією Генштабу, на Лиманському напрямку окупанти атакували 13 разів. Намагалися просунутись уперед поблизу Копанок, Твердохлібового, Макіївки та Тернів.
Загалом протягом минулої доби на фронті зафіксували 174 бойових зіткнення.
Противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах одного ракетного удару із використанням двох ракет, залучив для ураження 2147 дронів-камікадзе. Також росіяни здійснили близько чотирьох тисяч артилерійських обстрілів, з них 154 - із реактивних систем залпового вогню.
Раніше повідомлялося, що ворог шукає слабкі місця в українській обороні в Білогорівці.
- 465 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:32 Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
- 19:00 Фіктивний ремонт лікарні в окупованій Станиці Луганській: ексдиректору та підряднику оголосили підозри
- 18:00 У Черкасах ветерану з Луганщини вручили орден «За заслуги»
- 17:00 Фейкове працевлаштування ВПО: СБУ викрила схему директорки фірми з Сіверськодонецька
- 16:00 Олексій Гавель: «На кварталі Мирний ми ще будемо святкувати День прикордонника»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька 19.06.2026 переглядів: 726
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 698
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 646
- У Полтаві попрощалися з двома загиблими захисниками з Луганщини 19.06.2026 переглядів: 601


Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
Фіктивний ремонт лікарні в окупованій Станиці Луганській: ексдиректору та підряднику оголосили підозри
Фейкове працевлаштування ВПО: СБУ викрила схему директорки фірми з Сіверськодонецька
