Військові розповіли про ситуацію у Великій Новосілці
Загрози оточенню українських підрозділів у Великій Новосілці немає.
Про це йдеться у Telegram-каналі 110 ОМБр.
"Що відбувалося останні дні? Противник величезними силами піхоти намагався блокувати наші опорні пункти. Застосування техніки звелося нанівець, як з нашої, так і зі сторони противника. Все, що наближалося ближче кілометра до лінії зіткнення - знищувалося", - розповіли військовослужбовці.
Українцям пояснили, що якщо "по арті та FPV у нас з противником приблизний паритет, то по кількості піхоти у росіян величезна перевага".
"Але крові ми в них добре попили і продовжуємо кровопускання. З районів, де виникала загроза оточення, наші підрозділи, використовуючи погодні умови, уміло вийшли. Це не означає що ми повністю вийшли з міста, бої у Великій Новосілці продовжуються. Всі дії направлені на мінімізацію власних втрат та максимального ураження противника", - пишуть військові.
Згідно з їх слів, продовжувати наступ з Великої Новосілки в орків вже не вийде.
"Виникла типова ситуація для москалів "головне зробити флаговтик". Ціна та перспективи неважливі. Річка "Мокрі Яли", яка створювала проблеми для забезпечення наших підрозділів, тепер стала перепоною для просування вже противника", - розказали у 110 ОМБр.
У дописі йдеться про те, що "увійшовши у Велику Новосілку ворог потрапив в вогняний мішок, де спокою йому не буде, будь-який рух присікається снарядами та дронами".
"Щодо самого міста, цілих будівель в населеному пункті не залишилось", - резюмували у Telegram-каналі.
Нагадаємо, що у Deepstate заявили, що "битва за Велику Новосілку добігає кінця".
- 227 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганські прикордонники зняли фільм про бойові дії у Серебрянському лісі – де дивитися
- 18:00 У Дніпрі є місця для поселення луганських ВПО – контакти
- 17:00 Луганські спортсмени увійшли до складу збірної України зі стрибків у воду на 2026 рік
- 16:04 Луганський пенсійний фонд замовив послуги “Нової пошти” на майже 100 тис. грн
- 15:00 Луганських поліцейських, які воюють, обіцяють додатково оснастити технікою
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 875
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 662
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 541
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 529


Луганські прикордонники зняли фільм про бойові дії у Серебрянському лісі – де дивитися
У Дніпрі є місця для поселення луганських ВПО – контакти
Луганських поліцейських, які воюють, обіцяють додатково оснастити технікою