Сіверськодончанам, які опинилися у складних життєвих умовах, надали матеріальну допомогу
Опубліковано 26.01.2025 - 17:35
Одноразову грошову допомогу отримали 25 мешканців Сіверськодонецької громади, які опинилися у складних життєвих умовах.
Про це йдеться у розпорядженні керівника Сєвєродонецької МВА Олексія Харченка.
Сіверськодончанам призначили різні суми допомоги – від 2 до 5 тисяч гривень.
Загальна сума складає 104 тисячі гривень.
Нагадаємо, 1088 мешканців Сіверськодонецької громади у 2024 році отримали матеріальну допомогу на лікування на понад 4 мільйони гривень.
- 911 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ще дві золоті нагороди першості країни вибороли стрибуни у воду з Луганщини
- 17:00 Уряд збільшив строк надання компенсації за розміщення ВПО, – Свириденко
- 15:00 Нардеп розповів, скільки осель для ВПО планують придбати у 2026 за програмою «Будиночки в селі»
- 13:00 У Києві відбувся футбольний турнір «Нескорена Луганщина»: хто виборов головний кубок
- 11:00 ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1069
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1061
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 773
- В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ 03.06.2026 переглядів: 690


Нардеп розповів, скільки осель для ВПО планують придбати у 2026 за програмою «Будиночки в селі»
ЛОВА: Власники житла на окупованій Луганщині натрапляють на шахраїв, які обіцяють допомогу з перереєстрацією
На Луганщині противник вдарив з реактивної артилерії
