ЛОВА: Окупанти винні робітникам підприємств зарплату за 9 років, у Луганську знищують трамвайну мережу
У самопроголошеній «лнр» співробітникам восьми промислових підприємств винні зарплату з 2015 по 2024 роки. У деяких районах окупованого Луганська знищують трамвайну мережу.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, співробітникам вісьмох розташованих у самопроголошеній «лнр» промислових підприємств окупанти заборгували зарплату із жовтня 2015 року до грудня 2024-го. Тобто, робітники очікують виплат вже понад дев’ять років.
Без фінансування залишили спеціалістів підприємств: «Луганські поліметали», «Гіпромашвуглезбагачення», «Луганськвуглеремонт», «Вторпромторг», «Хімічне казенне об'єднання», «Лутугинський науково-виробничий валковий комбінат», «Юність», та «Центральне конструкторське бюро машинобудування «Донець».
«Слід зазначити, що ці суб’єкти господарювання перебувають в «лнр» у державній власності», - зауважили в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що у Луганську окупанти продовжують знищувати трамвайне сполучення.
«Почергово оголошуючи реконструкції дорожнього полотна на вулицях та проспектах міста, загарбники демонтують трамвайні рейки та контакту мережу. Можливо, саме таким чином вони вирішили виправити ситуацію з дефіцитом водіїв громадського транспорту», - зауважили у ЛОВА.
Нагадаємо, окупаційна влада місяцями не платить працівникам АТП у Сіверськодонецьку.
- 352 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ЗСУ уразили ракетний комплекс на окупованій Луганщині
- 16:00 рф запровадила трирічне зберігання приватних переписок: у ЦНС розповіли про ризики для ТОТ
- 14:00 Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
- 12:00 Луганських ВПО запрошують на заняття з подолання стресу у Києві
- 10:30 ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 826
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 670
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 650
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 447


Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході