«Болото та замасковані позиції окупантів»: НГУ показала кадри штурму у Серебрянському лісі (ВІДЕО)
Фрагмент спільної операції розвідників бригади «Азов» та 5 загону спецпризначення «Омега» у Серебрянському лісі опублікували у телеграм-каналі Нацгвардії України.
За інформацією, завданням масштабної операції для нацгвардійців було вийти на визначений рубіж, відбивши позиції окупантів.
На відео – один день з проведення штурму у «зеленці»: «непроглядні джунглі, болото та замасковані у хащах новостворені ворожі позиції змушували наших розвідників діяти окремо один від одного. Таким чином азовці та омегівці заходили до ворога по флангах».
У ході штурму спецпризначенці знищили одного окупанта, ще двоє отримали поранення.
За результатами проведених півторамісячних штурмів у Серебрянському лісі сили НГУ відбили понад 10 позиції та знищили 30 окупантів.
Нагадаємо, луганські прикордонники показали знищення російської самохідної артилерійської установки 2С9 «Нона-С».
- 496 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини у Києві зможуть отримати пенсійні консультації
- 17:00 Сили оборони уразили ще один склад МТЗ окупантів на Луганщині
- 15:00 Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1293
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1048
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1008
- У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим 31.05.2026 переглядів: 753


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
