Житло для луганчан: у ЛОВА розповіли про ідею, яку обговорюють з французами
На зустрічі делегації Луганщини з французським послом запропонували спрямувати на будівництво житла для луганчан 75 млн євро, які у 2020 році планували вкласти у реконструкцію Попаснянського водоканалу.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За інформацією ЛОВА, делегація Луганської області на чолі з головою облдержадміністрації Артемом Лисогором та його заступником Денисом Денищенком зустрілась із надзвичайним і повноважним послом Французької Республіки в Україні Гаелем Весьєром.
На зустрічі розглядали тему забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.
«Зокрема, порушено питання переформатування на будівництво житла для ВПО коштів, передбачених на реалізацію проєкту із реконструкції комплексу Західної фільтрувальної станції КП «Попаснянський районний водоканал». Йдеться про близько 75 млн євро», - розповіли у ЛОВА.
Як нагадали в обласній адміністрації, згаданий проєкт ініціювали у 2020 році між Луганською облдержадміністрацією, посольством Франції в Україні та Мінреінтеграції із залученням коштів казначейства Франції.
«Через повномасштабне вторгнення та окупацію майже усієї території Луганської області реалізація проєкту стала неможливою. Тому і було запропоновано розглянути можливість спрямування цих коштів на нагальні потреби регіону», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, для мешканців Сіверськодонецької громади у 2025 році міська адміністрація має намір втілювати житлову програму.
- 1215 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 23:06 Розмова Зеленського та Трампа: головні заяви президента України після діалогу з лідером США
- 21:43 Трамп та путін провели телефонну розмову: що кажуть у Білому Дому та Кремлі щодо результатів
- 19:00 Рубіжанам виплатили ще понад 400 тис. грн допомоги
- 18:00 Ексочільниця соцзахисту Луганської ОВА Поліщук за 4,5 місяці отримала майже 640 тис. грн зарплати
- 17:28 У вівторок в Україні переважатиме холодна погода
Найпопулярніші новини за тиждень:
- NRC відкриває прийом заявок на грошову допомогу постраждалим від війни: подробиці 16.05.2025 переглядів: 2854
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1617
- Кабмін затвердив новий порядок компенсацій за розміщення ВПО 17.05.2025 переглядів: 1501
- «Робота є? Інженер заводу Азот, іди на будівництво лопатою кидай», - містяни про життя в окупованому Сіверськодонецьку 12.05.2025 переглядів: 1158