Ще 300 тисяч виплатили сіверськодончанам на лікування: кому та як надають допомогу
88 мешканців Сіверськодонецької громади отримали грошову допомогу на лікування.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
“Мешканці Сіверськодонецької громади продовжують отримувати грошову допомогу на лікування. За поданими зверненнями відповідною комісією розглянуто 88 справ жителів громади. По всіх здійснено виплати на загальну суму понад 300 тис. грн”, - розповіли в адміністрації.
Матеріальну допомогу надають на виконання заходів Комплексної цільової програми «Турбота» на 2025 рік у вигляді відшкодування витрат, понесених людиною внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій тощо.
Звертатися з питань надання одноразової грошової допомоги можна з 10.00 до 15.00 по буднях за телефонами: 099 035 43 49, 095 572 34 67.
Нагадаємо, воїнам-інтернаціоналістам із Сіверськодонецької громади виплатили понад 150 тисяч гривень допомоги.
- 337 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Компенсація за знищене житло в зоні активних бойових дій: на Луганщині сформували перші сертифікати
- 11:30 “Це фактично працюючі люди”: як змінилася чисельність штату Сіверськодонецької МВА та її підрозділів
- 10:00 На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини
- 08:30 Майже два десятки разі атакував ворог на двох східних напрямках
- 21:00 Без зв’язку та інтернету людей в кіно у Сіверськодонецьку запрошують прямо на вулиці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 974
- У ЛОВА пояснили, що означає новий закон рф для українців про «безхазяйне» житло в окупації 17.12.2025 переглядів: 552
- На Покровському напрямку загинув захисник з Рубіжного Бажен Панасенко 16.12.2025 переглядів: 525
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 497


Компенсація за знищене житло в зоні активних бойових дій: на Луганщині сформували перші сертифікати
“Це фактично працюючі люди”: як змінилася чисельність штату Сіверськодонецької МВА та її підрозділів
На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини