Стало відомо, який напрямок куруватиме луганчанин Денищенко у Волинській ОДА
Ексзаступник очільника Луганської ОДА Денис Денищенко розпочав роботу на посаді заступника голови Волинської обласної державної адміністрації.
Про це Денищенко повідомив на своїй сторінці у Facebook.
7 лютого кандидатуру Дениса Денищенка на цю посаду погодив Кабінет міністрів України.
24 лютого свого нового заступника представив колективу очільник Волинської ОДА Іван Рудницький. За його словами, основним профілем роботи Денищенка буде міжнародне співробітництво.
“Волинська область заслуговує більшої уваги з боку наших міжнародних партнерів. У цьому напрямку треба працювати інтенсивніше, щоби залучати більше інвестиції для її розвитку”, - сказав Рудницький.
Зазначимо, що Денищенко - не перший луганчанин у керівництві Волинської ОДА. З 2 грудня 2019 до 8 листопада 2024 року адміністрацію очолював уродженець Луганщини Юрій Погуляйко.
Нагадаємо, заступником голови Луганської ОДА з питань цифрового розвитку, євроінтеграції, міжнародного співробітництва, координації міжнародної технічної допомоги Дениса Денищенка призначили у серпні 2024 року. До цього він очолював департаменти Луганської ОДА, а також був депутатом Рубіжанської міськради та радником голови ОДА.
- 969 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 У Києві видаватимуть гуманітарну допомогу луганчанам
- 15:00 Повідомили про підозру посадовиці окупаційної «адміністрації Луганська лнр», яка працює на окупантів з 2014 року
- 14:00 В одному з окупованих районів Луганщини епідпоріг серед школярів перевищений більш ніж на 463%
- 12:30 Рада ВПО при Кремінській МВА підтримала програму пільгового житлового кредитування
- 11:00 Колаборанта з Луганщини засудили до 10 років позбавлення волі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1479
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 807
- «Школа – це люди, а не будівля». Як Сіверськодонецька музична школа відновила роботу в релокації 30.01.2026 переглядів: 577
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 495


У Києві видаватимуть гуманітарну допомогу луганчанам
В одному з окупованих районів Луганщини епідпоріг серед школярів перевищений більш ніж на 463%
Колаборанта з Луганщини засудили до 10 років позбавлення волі