"Без жодних «але»", - Туск зробив заяву щодо підтримки України
Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив, що Варшава однозначно перебуває на боці Україні.
Таку заяву Туск зробив для преси 2 березня перед вильотом у Лондон на саміт керівників європейських країн.
"Перш за все, і це має стати зрозумілим раз і назавжди: тут, на Віслі, у цій війні між Україною та росією Польща стоїть на боці України. Польща стоїть на боці України без жодних «але»", - наголосив Дональд Туск.
Прем'єр Польщі сказав, що Варшава підтримує Україну в інтересах власної нацбезпеки та твердо виступає за якнайтісніший союз Польщі з Європою, усім Заходом і Сполученими Штатами Америки.
"Ми підтримуємо Україну та зміцнюємо союз зі Сполученими Штатами – незалежно від того, наскільки складними є обставини", - підкреслив Туск.
Він додав, що позиція адміністрації США не є такою чіткою, як позиція Польщі щодо питання України та росії, але "ми повинні подолати цю дилему".
Нагадаємо, що Велика Британія, Франція та Україна працюватимуть над "планом припинення війни".
- 217 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З ТОТ врятували ще 16 українських дітей: Єрмак розповів про їхні долі в окупації
- 18:00 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації
- 17:00 Жителів Сєвєродонецької громади запрошують до громадських слухань: теми
- 16:00 У ЛОВА привітали з Днем усиновлення батьків-вихователів та розповіли про життя їхніх родин у Полтаві
- 15:00 Фракція «Слуга народу» не подавала заяву щодо членства Кузнєцова у ній, - Железняк
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 6485
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 6223
- NRC знову приймає заявки на отримання грошової допомоги: подробиці 11.09.2025 переглядів: 3504
- На Хмельниччині попрощалися з захисником з Сіверськодонецька 13.09.2025 переглядів: 1210