Вбивство Демʼяна Ганула: затриманому вручили підозру та винесли вирок (ОНОВЛЕНО)
Затриманому за вбивство одеського активіста Демʼяна Ганула вручили повідомлення про підозру.
Про це пише Суспільне з посиланням на прессекретара спеціалізованої прокуратури у сфері оборони південного регіону Едуард Плешко.
Це відбулося вдень 15 березня. Чоловіку вручили підозру за п. 11 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України — умисне вбивство, вчинене на замовлення та незаконне поводження зі зброєю.
Плешко також додав, що прокуратура просить суд відправити його під варту без альтернативи внесення застави.
У НПУ повідомили, що підозрюваному у вбивстві Демʼяна Ганула обрано запобіжний захід.
Суд задовольнив клопотання слідчих – фігурант перебуватиме під вартою без права внесення застави.
Йому загрожує довічне ув'язнення.
Нагадаємо, що Дем'яна Ганула вбили в Одесі 14 березня. Вранці у нього вистрелів чоловік у Приморському районі
Поліція розглядала три основні версії вбивства активіста, серед них такоє є версія про "російський слід".
- 93 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Опади та ожеледиця: синоптики попередили про погодні умови на початку нового тижня
- 16:30 Оркестр Луганської філармонії у Львові зіграє концерт української класичної музики
- 16:17 путін "хоче завершити війну", а дискусії щодо тимчасово окупованих територій тривають, - Віткофф
- 16:00 у росії виступили проти 30-денного припинення вогню: що відомо
- 15:11 У Харкові понад 200 луганським ВПО видали продукти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти сповістили про "аварійні" магазини у Сіверськодонецьку 13.03.2025 переглядів: 5509
- У Сіверськодонецьку окупанти неякісно відремонтували будинок 10.03.2025 переглядів: 2317
- У Лисичанську окупанти визнали “безхазяйною” ще одну квартиру (АДРЕСА) 10.03.2025 переглядів: 1617
- Ексчиновниця Сєвєродонецької ВЦА перейшла на бік окупантів – їй загрожує до 10 років тюрми 13.03.2025 переглядів: 1266