російський чиновник на Луганщині вже вдруге потрапив під обстріл
Опубліковано 21.03.2025 - 12:00
Заступник міністра ЖКГ астраханської області рф рамін агаєв вже вдруге за останні пів року потрапляє під обстріл на окупованій Луганщині.
Про це пишуть окупаційні ресурси.
У березні агаєв нібито потрапив під атаку дрона. Окупанти стверджують, що він перебував у Кремінній під час розвантаження будматеріалів. Цього разу росіянин не постраждав.
У листопаді минулого року він також потрапив під обстріл на території окупованої Луганщини. Тоді агаєв отримав поранення.
Нагадаємо, у Луганську в ДТП загинув російський пропагандист.
- 498 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Наступного тижня діятиме «гаряча лінія» обласного ПФУ: графік та контакти
- 16:30 Під гаслом «прозорості» окупанти посилили фінансовий контроль на ТОТ, - ЦНС
- 15:30 Поліцейський Луганщини подолав ультрамарафон в Одесі
- 14:00 «З двох телефонів виклики не пройшли»: у Сіверськодонецьку незадоволені локальною мережею
- 12:30 Переселення, тюрма й 7 дітей: історія жительки Луганщини, яка відзначила свої 100 років на Рівненщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 506
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 503
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 419
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 379


Під гаслом «прозорості» окупанти посилили фінансовий контроль на ТОТ, - ЦНС
Переселення, тюрма й 7 дітей: історія жительки Луганщини, яка відзначила свої 100 років на Рівненщині
Окупанти атакували з боку Нововодяного