ЛОВА: Окупанти на Луганщині визначили кількість будинків, які потенційно можуть знести
1341 багатоповерхівку можуть знести на окупованій Луганщині. Дефіцит кадрів в окупаційних силових структурах Кремінної складає 65 %.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, у самопроголошеній «лнр» провели попередні обстеження 1469 багатоквартирних будинків, що мають ознаки аварійності. За підсумком, щодо 1341 багатоповерхівки знайшли підстави для подальшого демонтажу.
«Тож тепер міжвідомчі комісії, сформовані при окупаційних органах місцевого самоврядування, мають провести оцінювання цих будівель. Саме вони вирішуватимуть, зносити житло чи залишити на реконструкцію та шукати кошти», – зазначили в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що на тлі формування добровільних народних дружин, які патрулюватимуть населені пункти Луганщини безоплатно, окупаційна влада скаржиться на нестачу поліцейських.
«Найбільший дефіцит поліцейських кадрів спостерігається у районних відділах мвс рф «Кремінський», де не вистачає 65 % осіб від штатного розпису, «Рубіжанський» – 55 %, «Сватівський» – 42 %», – розповіли у ЛОВА.
Нагадаємо, на території самопроголошеної “лнр” на додачу до “народних дружин” можуть з'явитися “громадські організації правоохоронної спрямованості”.
- 531 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Від 50 до 200 тис. грн: ВПО зі Старобільщини можуть отримати компенсацію першого внеску за «єОселею»
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1789
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1569
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1451
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1214


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
