Завтра у Сєвєродонецькому гумхабі у Дніпрі видаватимуть продукти – хто може отримати
Опубліковано 26.03.2025 - 18:00
ВПО Луганської області, які зареєстровані у Сєвєродонецькому гуманітарному хабі у Дніпрі, запрошують отримати продуктові набори.
Про це йдеться у телеграм-каналі гумхабу.
Видача відбудеться 27 березня о 9:00. Продукти видаватимуть ВПО, які не отримували гуманітарну допомогу з грудня 2024 року по теперішній час.
Для отримання допомоги переселенці повинні мати при собі оригінали документів на всіх членів родини.
Адреса гумхабу: пр-т. П. Калнишевського 27-К.
Нагадаємо, у гумхабі Сіверськодонецької громади у Дніпрі переселенці з Луганської області можуть отримати дитяче харчування.
- 1530 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Сіверськодонецька міська лікарня запрошує ветеранів на «Коло взаємодопомоги»
- 12:00 Призер Ігор Нескорених з Луганщини отримав від президента орден «За мужність»
- 11:00 Гетманцев анонсував зміни щодо виплат допомоги дітям ВПО
- 10:00 “Масштаби екоциду вражають”: екоінспектори про наслідки пожеж на окупованій Луганщині
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку й Рубіжному окупанти відстрілюють тварин, у росіян немає грошей на зарплати шахтарям
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1087
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 452
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 433
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 419
Читайте у наших новинах


Гетманцев анонсував зміни щодо виплат допомоги дітям ВПО
Протягом доби окупанти застосували міномети, гранатомети та дрони на Луганщині
“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті