Окупанти вимагають у містян надати доступ до їхніх квартир у Сіверськодонецьку. Якщо не буде власників, їх вскриють
Окупанти вимагають забезпечити доступ до квартир по вул. Дмитра Сірика, 43 (вул. Вілєсова) для проведення ремонтних робіт. Інакше їх вскриють.
Про це йдеться у чаті Telesever.
«Якщо не буде власників, квартири вскриють на підставі актів огляду», - зазначено в оголошенні.

Люди також пишуть, що в останніх під'їздах замінили вікна, двері балконів (не у всіх квартирах). Замінили труби холодної води, унітази, встановили батареї та замінили стояки опалення. До кінця року планують дати опалення.
«Так само планують міняти електропроводку по сходових прольотах до квартири. Якщо їх не буде влаштовувати перетин дроту, що йде до вашої квартири, квартира залишиться без світла. Також підведення води робиться лише до квартири, приєднувати воду до розведення до кранів турбота власників квартир…До якості заміни/ремонту є питання ... Якщо хочете, щоб ремонт був зроблений добре, потрібно бути там кожен день. Інакше переробляти потім доведеться самим», - пишуть містяни.
Також вони додають, що встановлено балку на даху 9-го під'їзду, на цей час криють дах ліфтової, сама ліфтова розграбована.

Нагадаємо, окупанти нарікають на борги за “комуналку” у Сіверськодонецьку.
- 10880 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)
- 15:00 Учениці Сіверськодонецької художньої школи здобули призові місця на міжнародному конкурсі
- 14:00 Ощадбанк та Укрзалізниця запустили нову модель іпотеки для ВПО
- 13:00 На ТОТ Луганщини Сили оборони уразили пункт управління та склади противника
- 12:00 НАБУ та САП завершили слідство у корупційній справі, де фігурує ексочільник Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1069
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 990
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 915
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 881


Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)
Ощадбанк та Укрзалізниця запустили нову модель іпотеки для ВПО
На ТОТ Луганщини Сили оборони уразили пункт управління та склади противника