ВПО можуть отримати грошову допомогу на оренду житла: деталі нової програми
БФ «Право на захист» у співпраці з Агентством ООН у справах біженців в Україні (UNHCR) розпочинає збір даних у межах нової програми грошової допомоги на оренду житла у 2025 році.
Про це йдеться на сторінці фонду у Facebook.
Проєкт реалізується у Києві та Київській області, а також у Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській і Запорізькій областях.
“Його метою є підтримка родин ВПО після вимушеного переміщення й сприяння їхній інтеграції. Допомога передбачає відшкодування вартості оренди житла впродовж шести місяців”, - йдеться у повідомленні.
Допомогу надаватимуть ВПО та особам:
1. Які повернулися з-за кордону, проживають у МТП (з переліку нижче) або мають інші загрози виселення з місць тимчасового проживання:
- МТП, включені до офіційного переліку, відповідно до постанови КМУ № 930;
- МТП, що базово мають інше призначення і не пристосовані для тривалого проживання ВПО (дитячі садки, школи, медичні заклади тощо) та можуть бути розформовані;
- модульні містечка.
2. Які повернулися з-за-кордону й мешкають в орендованому житлі з незадовільними житловими умовами.
3. Які повернулися з-за кордону і проживають в орендованому житлі та перебувають під ризиком виселення.
Детальніше про умови отримання допомоги можна дізнатися за посиланням.
Заповнити анкету претендента на участь у програмі можна самостійно за посиланням.
“Важливо! Усі претенденти на участь повинні мати план наступної активності для набуття спроможності сплачувати оренду після періоду підтримки (працевлаштування за основним місцем роботи, додатковий підробіток, власна справа, здобуття нових чи додаткових професійних навичок з метою отримання більшого прибутку в майбутньому тощо)”, - зазначили у фонді.
Домогосподарство-учасник також має самостійно знайти собі житло для проживання та сплатити перші два місяці його оренди (витрати компенсують).
Гаряча лінія: 0800750104, електронна пошта: cash.assistance@r2p.org.ua.
Нагадаємо, ветерани та члени їхніх сімей мають можливість отримати грант від Сєвєродонецької МВА до 150 тис. гривень на розвиток власного бізнесу.
- 6468 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У понеділок у Сумах проведуть зустріч із пенсійних питань для луганських ВПО
- 17:24 У понеділок у деяких регіонах України очікуються заморозки
- 17:15 "Наступний тиждень буде вирішальним у переговорах щодо припинення війни в Україні", - Рубіо
- 16:59 Україна продовжує активні захисні дії у Курськії та Бєлгородській областях, - Зеленський
- 16:45 Луганських підприємців запрошують на захід щодо ментального здоров’я
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 5226
- Окупанти визнали, що не можуть запустити хімвиробництво й хочуть випускати картон 25.04.2025 переглядів: 3567
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2315
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2197