Ректорка луганського університету отримала орден "За доблесть та звитягу"
Ректорку Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка, професорку Олену Караман нагородили почесним орденом "За доблесть та звитягу".
Про це йдеться на сторінці вишу у Facebook.
Нагороду присудили згідно з наказом №15/03 від 31 березня 2025 року (м. Київ) за підписом голови Спілки ветеранів АТО та силових структур України "Щит Батьківщини", головного військового експерта Національної медичної палати України, полковника Вячеслава Васільєва та першого заступника керівника Національної медичної палати України – керівника медичної служби Володимира Шоломицького.
Урочисто нагороду ректорці ЛНУ вручили 9 квітня.
“Ця висока нагорода — визнання багаторічної праці Олени Караман не лише як керівниці одного з провідних університетів України, а й як активної громадянки, патріотки, яка щодня вкладає сили у розвиток освіти, наукової думки, зміцнення національної ідентичності та морального духу українського суспільства в умовах війни”, - наголосили в ЛНУ.
Нагадаємо, президент посмертно нагородив орденом «За мужність» директора ліцею з Попасної.
- 538 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти Сіверськодонецької громади можуть відпочити в «Артеку»: деталі
- 18:00 Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
- 17:00 Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
- 16:00 Луганська обласна дитяча лікарня на Полтавщині відкрила реабілітаційне відділення
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1403
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 800
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 776
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 770


Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині 
