«Як можна жити у смітнику, де людей за людей не вважають? Утопія», - містяни про стан Сіверськодонецька
В окупованому Сіверськодонецьку досі не можуть зробити будинки придатними для життя. У коментарях містяни пишуть, що у Сіверськодонецьку людей не сприймають за людей.
Блогер «Охота на рибалку» проїхався різними районами міста, у тому числі – Дмитра Сірика (Вілєсова).
«Вілєсова, 43. Зараз тут початі ремонтні роботи в останніх під’їздах. Але відчутного просування я не бачу», - зізнається він.
У жахливому стані будинок 8 на вулиці Дмитра Сірика.
У коментарях люди обурені побаченим.
«Жахливо виглядають міста-примари. Як там у вас взагалі люди виживають? Що люди кажуть після воєнних дій», - питає містянин.
«Згоден, як можна жити у смітнику, де людей за людей не вважають. Попасна 2 роки без світла, води та газу. Китай за рік міста будує від А до Я. А тут утопія», - вважає інший.
Люди знов помічають, що у місті порожньо.
«Цікаво, чи люди самі не повертаються, чи їх не пускають? Пусто у місті», - кажуть у коментарях.

Нагадаємо, окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести.
- 1380 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Громада з Луганщини пропонує компенсацію витрат на переїзд: деталі
- 16:00 В Ірпені попрощалися із загиблим захисником з Луганщини Андрієм Кунченком
- 15:00 Луганська обласна клінічна лікарня уклала договір на придбання рентгенапарату на понад 5 млн грн
- 14:00 Як народженим на ТОТ оформити посвідчення, щоб повернутися в Україну
- 13:00 Кожен третій отримав роботу: у Держслужбі зайнятості розповіли про результати роботи з ВПО у 2026 році
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 5674
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 5064
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2869
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2302


В Ірпені попрощалися із загиблим захисником з Луганщини Андрієм Кунченком
Як народженим на ТОТ оформити посвідчення, щоб повернутися в Україну
Луганський театр переміг у фіналі «Тисячовесни» з трьома проєктами 
