Луганський спортсмен став бронзовим призером чемпіонату Європи з кікбоксингу ISKA
Опубліковано 16.04.2025 - 16:00
Представник Луганщини Тарас Губаренко у складі збірної команди України виборов бронзову медаль на чемпіонаті Європи з кікбоксингу ISKA.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.
Тарас посів 3 місце у розділі K1 Light у ваговій категорії до 65 кг.
Змагання відбулися у Калькарі, що на Мальті.
Нагадаємо, спортсмени з Кремінської громади стали переможцями на турнірі з боксу серед юнаків та дівчат, присвяченому вшануванню захисників України та пам’яті видатного тренера Василя Мороза.
- 461 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем
- 17:00 Окупаційна влада заборонила громадським організаціям проводити пошукові роботи на Луганщині
- 16:00 94% зруйнованої нерухомості Луганщини у держреєстрі припадає на громади Сіверськодонецького району, – ЛОДА
- 15:00 Українські дрони знову уразили електропідстанцію на окупованій Луганщині
- 14:00 Сіверськодонецька тенісистка здобула срібну нагороду на турнірі у Данії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 970
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 779
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 694
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 694


У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем
94% зруйнованої нерухомості Луганщини у держреєстрі припадає на громади Сіверськодонецького району, – ЛОДА
Українські дрони знову уразили електропідстанцію на окупованій Луганщині
