Луганських ВПО запрошують на зустріч з психологом у Дніпрі
18 квітня 2025 року об 11.00 на базі гуманітарного штабу Лисичанської МВА у Дніпрі відбудеться арттерапевтичний захід з психологом Благодійного Фонду «Горєніє».
Про це повідомляє Лисичанська МВА.
Тема заходу «Вдихай енергію, видихай стрес!» - виготовлення свічки з натуральної вощини своїми руками.
«На заході у жителів Луганщини буде можливість позбутися емоційної напруги, досягнути ресурсного стану засобами комбінації різних видів дихання», – зазначили в адміністрації.
Місце проведення: гуманітарний штаб Лисичанської МВА, Дніпро, вул. Княгині Ольги, 2.
Нагадаємо, у гумхабі Сіверськодонецької громади у Дніпрі відкрили великодню виставку «Незламна писанка».
- 287 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На базі гумштабу Нижньодуванської ТГ виготовляли браслети до Дня ментального здоров’я
- 18:00 260 тис. грн виділили рубіжанам на лікування та у зв’язку з народженням дитини
- 17:00 У Рубіжанській центральній міській лікарні запрацював центр ментального здоров’я
- 16:00 Окупанти фарбують воду в батареях, щоб люди не зливали її для пиття, - ЦНС
- 15:00 «Чому ви видаляєте коментарі людей?» У мережі звинуватили окупантів у поганій комунікації
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Моя мрія за ці три роки поки що не змінилася». Історія Анастасії Муранової 05.10.2025 переглядів: 1895
- Житло в іпотеку: як сіверськодончанка скористалася єОселею та допомогою МВА 10.10.2025 переглядів: 1151
- У програмі «Житло для ВПО» визначили новий список учасників, які зможуть придбати оселю 08.10.2025 переглядів: 840
- Привласнення в особливо великих розмірах: БЕБ викрило схему розтрати грошей Сіверськодонецької громади на "закупівлях дронів" 06.10.2025 переглядів: 626