Субсидію на оренду житла отримали 28 родин ВПО, - нардеп
Станом на 16 квітня 2025 році субсидію на оренду житла призначили 28 родинам ВПО.
Про це йдеться у відповіді Мінсоцполітики на запит нардепа Ростислава Павленка, яку парламентар опублікував на своїй сторінці у Facebook.
«Знаєте, скільки в Україні вимушено переміщених осіб? За офіційними даними, понад 4,6 млн осіб. Більше 2 млн родин. Як думаєте, скільки з них охоплено розпіареною програмою «субсидії на оренду житла»? 85. Вісімдесят пʼять родин. Отримали й того менше - 28», - прокоментував інформацію нардеп.
Водночас у документі, який прикріпив Павленко, йдеться, що «показники звернень за консультацією до органів Пенсійного фонду України значно перевищують кількість осіб, які звернулися з заявою щодо призначення субсидії на найм житла».
«Таким чином, громадяни ще вивчають новий інструмент державної підтримки, а Мінсоцполітики активно проводить інформаційно-роз'яснювальну кампанію, у тому числі серед учасників ринку нерухомості з метою збільшення пропозицій кількості житла для найму», - зазначається у тексті.
Нагадаємо, з 29 січня внутрішньо переміщені особи можуть подавати документи на призначення субсидії на оренду житла. 6 лютого субсидію призначили першій родині ВПО.
11 квітня Кабмін прийняв постанову, яка розширює можливості субсидії на оренду житла для ВПО.
Раніше очільниця Мінсоцполітики Оксана Жолнович наголошувала, що якщо субсидія на оренду житла для ВПО не спрацює, кошти програми перенаправлять.
- 356 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Кремінська МВА пояснила причину затримки виплат до Міжнародного дня захисту дітей
- 18:00 Харченко скасував статус критично важливого підприємства одній з лікарень Луганщини, ще одному закладу - погодив
- 17:00 Підозру отримала мешканка Лисичанська, яка сприяє ворогу у вивезенні залізницею до рф українського зерна
- 16:20 Велика Британія розширила санкції проти росії: про що йдеться
- 16:00 “Анонімність гарантується”: у Рубіжному окупанти просять повідомляти про пусті квартири
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3223
- У Сіверськодонецьку окупанти виявили нові “безхазяйні” квартири (СПИСОК) 12.06.2025 переглядів: 1873
- Луганських ВПО чекають на заселення в гуртожитках у столиці (КОНТАКТИ) 10.06.2025 переглядів: 1635
- Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині 15.06.2025 переглядів: 1140