Україна втратила винищувач Су-27: що відомо
Уранці у понеділок, 28 квітня, Україна втратила винищувач Су-27.
Про це повідомили Повітряні сили ЗСУ.
У повідомленні йдеться про те, що під час виконання комплексного бойового завдання з авіаційної підтримки військ та відбиття повітряного нападу ворожих ударних БпЛА, був втрачений винищувач Су-27 Повітряних Сил.
Водночас пілот успішно катапультувався, пошуково-рятувальна. Команда своєчасно прибула на місце приземлення.
Надалі льотчика було доставлено до медичного закладу для проведення діагностики. Його життю та здоров’ю нічого не загрожує, а стан залишається стабільним.
Причини інциденту вже з'ясовує спеціально створена комісія, яка вже розпочала свою роботу.
Нагадаємо, що у квітня під час виконання бойового завдання загинув пілот F-16.
У BBC розкрили деталі трагедії.
Зокрема Україна вже втрачала винищувач F-16. Це сталося у 2024 році під час відбиття атаки рф 26 серпня.
- 2546 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 За держзраду судитимуть колишніх суддю та адвоката з Луганщини, які працюють на окупантів
- 10:00 На Донеччині загинув захисник з Лисичанська Дмитро Коневець
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку більшість вузьких спеціалістів приймають платно, на ТОТ Луганщини очікують ріст цін
- 08:37 На Лиманському та Слов’янському напрямках ворог атакував 19 разів
- 19:00 ЛНУ імені Тараса Шевченка отримає фінансування за результатами атестації наукових напрямів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1565
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 861
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 639
- «Школа – це люди, а не будівля». Як Сіверськодонецька музична школа відновила роботу в релокації 30.01.2026 переглядів: 627


На Донеччині загинув захисник з Лисичанська Дмитро Коневець
На Лиманському та Слов’янському напрямках ворог атакував 19 разів
До надання пакету послуг Скринінг здоров’я 40+ готові 6 медзакладів Сіверськодонецького району