Шмигаль запевнив, що Україна закрила "бюджетну діру" у понад $39 млрд
Вся потреба в зовнішньому фінансуванні на цей рік — понад 39 млрд доларів — цілком забезпечена.
Про це заявив прем'єр Денис Шмигаль на засіданні уряду.
Він нагадав, що бюджетний дефіцит Україна покриває за допомогою партнерів, а також за рахунок внутрішніх запозичень.
"Завдяки всім сумлінним платникам податків у квітні загальний фонд держбюджету отримав надходжень на суму майже 275 млрд грн, від початку року — понад 856 млрд грн. Це кошти від податків, зборів, акцизів та мит. Кожна зібрана всередині держави гривня йде на оборону нашої держави", - зазначив Шмигаль.
Він наголосив, що за рахунок внутрішніх ресурсів Україна платить зарплати військовослужбовцям, купує озброєння, забезпечує армію амуніцією, харчуванням та ліками.
"Цього року витратимо 26% ВВП країни на оборонний та безпековий сектор", - підкреслив Шмигаль.
Нагадаємо, Шмигаль повідомляв, що дефіцит фінансування потреб України на відбудову у 2025 році становить майже 10 млрд доларів.
.
- 140 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Сєвєродонецька МВА схвалила перші заявки ветеранів на розвиток бізнесу
- 10:42 ЗСУ у травні за допомогою дронів різних типів уразили та знищили понад 89 тис. ворожих цілей, - Сирський
- 10:00 В Україні запускають інвентаризацію нерухомості під житло для ВПО
- 09:06 США вважають "справедливими" вимоги росії щодо нерозширення НАТО у контексті України
- 09:00 Літні табори біля фронту та збирання дронів: що окупанти пропонують дітям на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «У 2026 році, ймовірніше, воюватимемо зі штучним інтелектом», - Олександр «Еколог» Колесніков 23.05.2025 переглядів: 6124
- До Дня міста над Сіверськодонецьком замайорів прапор України (ВІДЕО) 25.05.2025 переглядів: 3894
- Подробиці вбивства Портнова у Мадриді: "стрілок" був один і вистрілив 9 разів, - El Pais 23.05.2025 переглядів: 2607
- Сіверськодонецьку - 91 рік: ось як шість його знакових місць назавжди змінила війна 25.05.2025 переглядів: 2167