На окупованій Луганщині продають підробки на українські цукерки та напої, – “Жовта стрічка” (ФОТО)
Опубліковано 12.05.2025 - 14:00
У магазинах окупованої Луганщини продають цукерки та напої, які нагадують українські.
Про це повідомляє рух “Жовта стрічка”.
Активісти руху поділилися світлинами, на яких є пародія на “Шалену Бджілку”, “Корівку” та “Нон Стоп” у магазинах окупованого Луганська.
“Це начебто дрібниця, але насправді дуже показова і символічна. Луганські підприємства, бізнеси, сервіс намагаються імітувати українську реальність. Бо саме вона продається найкраще – і асоціюється у людей з нормальністю”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, мешканці тимчасово окупованих територій Луганської області святкували християнське свято Великдень та передавали вітання в Україну.
- 741 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
- 14:00 Сіверськодонецький ЦНАП змінив адресу у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1216
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1012
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 931
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 799





Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Сіверськодонецький ЦНАП змінив адресу у Дніпрі
