Чому путін відмовився від переговорів із Зеленським: газета The Telegraph назвала три причини

Чому путін відмовився від переговорів із Зеленським: газета The Telegraph назвала три причини

Якби російський очільник володимир путін погодився на прямі переговори із українським президентом Володимиром Зеленським, то це означало б рівність між двома лідерами.

The Telegraph, аналізуючи відмову путіна від зустрічі із Зеленським пише, що "особисті переговори – це зовсім інша справа, і не дивно, що путін їх уникає".

"Такі переговори не лише створили б враження рівності між двома лідерами, але й путіну було б важко підтримувати свою думку про те, що його український колега є нелегітимним диктатором, що потурає нацистам. Крім того, прямі переговори вимагатимуть справді ґрунтовних переговорів: два лідери зазвичай не сідають за стіл розмови, якщо один вимагає від іншого беззастережної капітуляції", - наголошує видання.

У The Telegraph "немає сумнівів, що ведуться серйозні переговори по закуліссям".

"Якби путін з'явився в Стамбулі, надії на угоду, безумовно, значно зросли б", - йдеться у статті.

The Telegraph зазначає. що Зеленський, запропонувавши путіну прямі переговори,  поставив його "у незручне становище".

"Вважаючи, що має перевагу на полі бою, він не має реального бажання припиняти бойові дії, навіть якщо готовий обговорювати умови капітуляції України. Тому він цілком щасливий відправити своїх підлеглих до Стамбула, щоб ті продиктували українцям, по суті, умови капітуляції. Якщо вони відмовляться, це не буде великою втратою", - йдеться у статті.

Також видання вважа, що путін "цілком впевнений, що росія уникне серйозної критики з боку США у разі провалу переговорів".

"Зрештою, Трамп поки що вжив лише суттєвих заходів проти України, ненадовго заморозивши обмін розвідувальними даними та постачання зброї. З іншого боку, якщо не враховувати дивну загрозу санкцій, адміністрація Трампа виступила на боці росії у ключовому голосуванні в ООН, відновила ширші дипломатичні зв'язки з росією та чітко дала зрозуміти, що прагне укладати комерційні угоди з Кремлем", - йдеться у статті.