Окупанти вивезуть тисячу українських дітей з Луганщини до таборів рф, – Спротив
Опубліковано 26.05.2025 - 17:00
Окупаційна адміністрація на тимчасово захоплених регіонах Луганської області отримала план з відправки 1000 українських дітей до таборів на території рф.
Про це повідомляє Центр Нацспротиву.
“Дітей відправлять до ростовської області на “відпочинок”, під час якого їм читатимуть лекції щодо приналежності їх рідної землі до росії, а також насичувати дітей антизахідною риторикою”, – йдеться у повідомленні.
За інформацією, наразі окупаційні адміністрації формують списки дітей. Перевагу мають діти з прокремлівських молодіжних рухів.
Нагадаємо, пропагандисти пропонують по мільйону рублів школам в окупованих Старобільську та Ровеньках для вихвалення російських військових.
- 256 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Луганських ВПО запрошують на заняття з подолання стресу у Києві
- 10:30 ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
- 09:00 Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході
- 17:30 Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО
- 15:45 Окупанти на Луганщині використали дітей у релігійних заходах у зоні бойових дій, - Спротив
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 711
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 647
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 630
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 414


ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході
Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО