За підтримки латвійців діти захисників з Рубіжного відпочинуть у реабілітаційному таборі
Діти захисників з Рубіжанської громади цьогоріч матимуть змогу відвідати спеціалізований оздоровчо-реабілітаційний табір.
Про це повідомив начальник Рубіжанської МВА Андрій Юрченко.
Він розповів, що 28 травня у Ризі підписали відповідний тристоронній меморандум між Рубіжанською громадою, Ризькою думою та фондом «Дитяча лікарня».
«Завдяки партнерству з латвійськими друзями вже цього року буде організовано реабілітаційний табір для дітей загиблих захисників і захисниць, а також дітей тих, хто сьогодні боронить Україну на фронті. У таборі - підтримка психологів, відпочинок, нові друзі та щирі емоції без тривог. Завдяки нашій співпраці, фінансування проєкту здійснюється коштом Ризької думи спільно з фондом «Дитяча лікарня», - поінформував Юрченко.
Нагадаємо, рубіжанам на лікування виплатили понад 400 тис. грн.
- 323 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Кожен третій отримав роботу: у Держслужбі зайнятості розповіли про результати роботи з ВПО у 2026 році
- 12:00 Луганський театр переміг у фіналі «Тисячовесни» з трьома проєктами
- 11:00 Релоковані медзаклади та театр: на Луганщині визначили критично важливі установи
- 10:00 Після чотирьох років окупації у Сіверськодонецьку встановили світлофори, які поки не працюють
- 09:00 На окупованій Луганщині скаржаться на якість бензину. У Лисичанську понад рік не поновлюють ремонт будинку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 5670
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 5059
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2859
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2298


Луганський театр переміг у фіналі «Тисячовесни» з трьома проєктами
На Луганщині росіяни били з мінометів, гранатометів та дронів
Дві нові підозри та два обвинувальні акти: прокурори Луганщини відзвітували про роботу за тиждень
