Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька
Опубліковано 06.06.2025 - 10:00
«Міністерство інфраструктури та транспорту» самопроголошеної «лнр» при стабілізації обстановки на лінії фронту планує налагодити приміське залізничне сполучення з Сіверськодонецькою агломерацією. Але коли це буде – невідомо.
Про це повідомив «міністр» відомства Альберт Апшев.
«Після стабілізації обстановки на лінії бойового дотику ми розглядаємо питання відкриття приміського залізничного сполучення з Сіверськодонецькою агломерацією», - сказав він.
Нагадаємо, в Айдарі влаштували чергову перевірку транспорту.
- 15739 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Не було часу думати про себе»: у мережі розповіли про смерть військового медика з Сіверськодонецька
- 18:30 Чергову підозру від СБУ отримав очільник окупаційної адміністрації на Луганщині
- 18:05 У Сіверськодонецькій громаді запустили нову програму компенсації першого внеску за житло
- 16:36 Окупанти виявили чергове «безхазяйне» житло у Лисичанську
- 15:22 У школах рф хочуть запровадити ще один курс з виховання «духовно-моральних цінностей»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Які доходи за 2025 рік задекларувала заступниця голови ЛОДА Катерина Безгинська 17.03.2026 переглядів: 723
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 664
- Загинув 26-річний захисник з Луганщини Максим Моргунов 17.03.2026 переглядів: 627
- Які доходи у заступників начальника ГУНП в Луганській області: декларації за 2025 рік 18.03.2026 переглядів: 573


У Сіверськодонецькій громаді запустили нову програму компенсації першого внеску за житло
Нардепи заявили, що уряд затвердив постанову про виплату 3 тисяч грн дітям ВПО
Призначили заставу судді з Луганщини у справі про підбурювання до хабаря