Сіверськодончанин отримав відзнаку Міністерства освіти та науки
Відзнакою МОН «Василь Сухомлинський» нагородили представника сіверськодонецької позашкільної освіти Віктора Кіслякова.
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
Як розповіли у МВА, на урочистому заході з нагоди 100-річчя з дня заснування Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України та профільної позашкільної освіти «Світло знань крізь 100 років» провели вручення відомчих та заохочувальних нагород представникам закладів позашкільної освіти.
Урочистості проходили 11-12 червня у Києві.
Так, Віктор Кісляков – керівник гуртків «Пішохідний туризм» та «Юні туристи-краєзнавці» ЦДЮТ, що діють на базі сіверськодонецького хабу у Дніпрі, – отримав нагрудний знак «Василь Сухомлинський» Міністерства освіти та науки України.
«Відзнака має третій (найвищий) ступінь серед запроваджених міністерством. Це є підтвердженням того, що сьогодні позашкільна освіта – це український бренд незламності!», – зауважили в МВА.
Нагадаємо, луганська спортсменка отримала відзнаку Національного олімпійського комітету.
- 496 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1231
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1029
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 965
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 813


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
