Сіверськодонецьк на гільзі: роботу містянки продали на аукціоні в США
Гільзу з видом Сіверськодонецька, розписану художницею Юлією Боярчук, продали на благодійному аукціоні у США.
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
“Вражаючий лот від викладачки КЗ "Сєвєродонецька художня школа "Юлії Боярчук - гільза з боїв за Бучу, перетворена художницею на витвір мистецтва та продана на благодійному заході у США”, - розповіли в адміністрації.
На фото з аукціону видно, що художниця зобразила на гільзі Палац культури хіміків та площу перед ним.

Зазначається, що аукціон проходив під час презентації благодійної організації «Ukrainian Spirit». Там же оголосили гуманітарний проєкт із закупівлі квадроциклів для евакуації поранених для медичного підрозділу 53-ї ОМБр ім. Володимира Мономаха.
Нагадаємо, що Юлія Боярчук - сіверськодонецька художниця, викладачка КЗ "Сєвєродонецька художня школа”, який зараз працює на базі гуманітарного хабу у Дніпрі. В інтерв'ю SD.UA пані Юлія розповіла про роботу школи, власне життя у Дніпрі.
- 647 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:30 Противник тричі вдарив з реактивної артилерії на Луганщині
- 19:00 Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
- 18:00 Меценати передали допомогу для облаштування «Лісової дачі»
- 17:00 У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
- 16:00 На ТОТ Луганщини жінку засудили до примусових робіт за фінансування «небажаної організації»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 931
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 873
- На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць 28.06.2026 переглядів: 860
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 848


Противник тричі вдарив з реактивної артилерії на Луганщині
Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
