«Відстояти декілька годин з температурою, кровотечою чи переломом». У Сіверськодонецьку черги до лікаря з ночі
В окупованому Сіверськодонецьку люди порушують комендантську годину заради медичної допомоги. В окупованому Довжанську – ретельні перевірки населення.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Через нестачу лікарів у Сіверськодонецьку місцеві жителі змушені порушувати встановлену окупантами комендантську годину.
«Ризикують бути затриманими. Але єдина можливість потрапити на прийом – зайняти чергу серед ночі та відстояти декілька годин з температурою, кровотечою чи переломом. Такі черги стають нормою і формуються у під’їздах навколишніх багатоповерхівок. Через відсутність в місті мобільного зв’язку «швидку» викликати неможливо. Медики приймають лічені години. Тим, хто прийшов зранку, зазвичай, талонів не залишається», - зазначили у ЛОВА.
Також повідомляється, що в окупованому з 2014 року Довжанську російські силовики посилили перевірки населення. Цього тижня ретельному огляду підлягали ті, хто мав намір виїхати з цього міста або повернутися туди. Особлива увага – чоловікам. Перевіряли паспорти рф, документи на транспортний засіб, наявність військового обліку.
Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку немає лікарів, щоб поставити діагноз.
- 530 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діти Сіверськодонецької громади можуть відпочити в «Артеку»: деталі
- 18:00 Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
- 17:00 Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
- 16:00 Луганська обласна дитяча лікарня на Полтавщині відкрила реабілітаційне відділення
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1391
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 793
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 762
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 757


Стало відомо про загибель ще одного захисника родом з Кремінної
Сили оборони вдарили по складах окупантів у Єпифанівці та Ровеньках, – Генштаб
У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині 
