ЛОВА: окупанти визнали занепад вугільної галузі на Луганщині та влаштували дроновий чемпіонат серед молоді
росіяни визнали, що роками не вкладали гроші у модернізацію шахт у самопроголошеній «лнр». У Луганську окупанти організували чемпіонат з пілотування дронами серед юнаків.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, у міністерстві енергетики рф визнали неспроможність існування вугледобувних підприємств самопроголошеної «лнр» за відсутності державної підтримки. Також там зазначили, що протягом 11 років окупації загарбники не вкладали гроші в модернізацію вугільної галузі.
«У кремлі ситуацію, що склалася, схарактеризувати як «складна». Від експорту вугілля з захопленої території росіяни теж відмовилися, бо необхідності в цьому у росії немає. Наказують зосередити видобуток виключно на задоволенні потреб «лнр», - розповіли в обласній адміністарції.
Також повідомляється, що на території майбутнього військового навчального центру в Луганську, де росіяни готуватимуть молодь за військово-політичними спеціальностями, загарбники провели регіональний етап першості рф з пілотування дронів серед юнаків.
“Крім того, у рамках пропаганди війни організатори дозволили ознайомитися з різними видами дронів та особливостями управління ними не тільки учасникам, а й усім бажаючим юнакам і дівчатам, аби ще більшу кількість молоді привчити до війни”, - зауважили у ЛОВА.
Нагадаємо, інвестори повернуть орендовані на окупованій Луганщині шахти, бо ті нерентабельні.
- 312 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Учасники першого етапу компенсацій ВПО за втрачене житло на ТОТ подали понад 25 тисяч заяв
- 09:00 ЛОВА: Строковиків з окупованої Луганщини змушують воювати, більшість будинків Рубіжного – без комунальних благ
- 08:42 Ворог обстріляв Греківку, Новоєгорівку та Надію
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
- 18:00 Ліцей з Лисичанська пілотуватиме реформу старшої школи
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 834
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 655
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 587
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 529


Ворог обстріляв Греківку, Новоєгорівку та Надію
Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові