Доплати медикам у «лнр» йдуть повз оподаткування. Ще 29 підприємців працюватимуть у збиток
У самопроголошеній «лнр» виплати медикам не враховуються до розрахунку пенсії. Окупанти змусили ще 29 підприємців працювати у збиток.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Загарбники намагаються втримати медичних працівників на окупованих територіях встановленням додаткових виплат до зарплати. Втім, виявилося, що ці кошти йдуть повз оподаткування.
«Тобто не впливають ані на розмір майбутньої пенсії, ані на відпускні, ані на лікарняні. Отримав – і забув», - зазначили у ЛОВА.
Також повідомляється, що у самопроголошеній «лнр» продовжується тиск на місцевих підприємців, яким обмежують ціни на продаж продуктів харчування. У червні – ще 29 суб’єктам господарювання. Загалом під штучне утримання цін потрапив вже 1561 бізнес.
«Загарбники це називають «добровільним самообмеженням торгової надбавки». Різниця між закупівлею і продажом, на думку окупаційної влади, не має перевищувати 5 %. З цих відсотків, щоправда, треба видати зарплати, сплатити податки, оренду приміщення, комунальні послуги, передбачити інші видатки. На бізнес, зареєстрований у регіонах рф, такі обмеження на окупованій Луганщині чомусь не розповсюджуються», - прокоментували у ЛОВА.
Нагадаємо, у мережі висміяли доплати студентам-медикам на окупованій Луганщині.
- 370 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1231
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1028
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 962
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 813


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
