У Борівському згорів будинок, одна людина загинула (ФОТО)

У Борівському згорів будинок, одна людина загинула

4 липня у Борівському згорів приватний будинок. Внаслідок пожежі одна людина загинула, ще одна отримала опіки.

Про це повідомляє окупаційне “мнс”.

Після прибуття пожежників спостерігалося відкрите горіння більшої частини даху будинку. Також стало відомо, що на місці пожежі постраждала 62-річна господиня - їй вийти на вулицю допомогли сусіди. З термічними опіками її госпіталізували до лікарні.

Крім того, у ході проведення розвідки ланка газодимозахисної служби виявила 67-річного чоловіка без ознак життя.

Пожежа знищила дах будинку на площі 100 квадратів, а також веранду та коридору із прибудовою на загальній площі 60 квадратних метрів.

Причини події встановлюють.

Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку на шосе Будівельників спалахнула квартира, розташована на 1-му поверсі п'ятиповерхового житлового будинку, та балкон квартири на 2-му поверсі.