Уряд дозволив дистанційно обстежувати зруйноване в окупації житло ВПО для єВідновлення
Внутрішньо переміщені особи зможуть претендувати на компенсацію за програмою єВідновлення.
Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль.
Він додав, що сьогодні, 7 липня, Уряд ухвалив рішення, яке дозволить дистанційне обстеження житла там, де державні комісії фізично не можуть цього зробити. Зокрема, на території активних бойових дій та окупованих територіях.
"Завдяки продуктам дистанційного спостереження, фото- і відеоматеріалам комісії зможуть зафіксувати знищення житла. Відповідальним міністерствам дано завдання запустити послугу якнайшвидше", - зазначив Шмигаль.
За його словами, цього року Уряд виділив рекордні та безпрецедентні 15 млрд грн на підтримку родин ВПО, чиє житло було знищене. Програма працює, і вже тисячі родин придбали нову оселю.
Нагадаємо, компенсації за втрачене житло через житлові сертифікати за програмою єВідновлення отримали 1500 родин внутрішніх переселенців.
- 440 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку, Лисичанську, Рубіжному перевищені середні показники по онкології
- 08:39 Окупанти тиснули поблизу десятьох населених пунктів на східних напрямках
- 19:04 ЛОВА: за рік 75 дітей та 55 дорослих з Луганщини оздоровились безкоштовно у закладах МОЗ
- 18:00 Представники ЛНУ ім. Шевченка на чемпіонаті світу з пауерліфтингу посіли перше загальнокомандне місце
- 17:00 На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 1194
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1020
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 1013
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 961


Окупанти тиснули поблизу десятьох населених пунктів на східних напрямках
На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний
На окупованій Луганщині зафіксували перший випадок “гонконзького грипу”