На окупованій Луганщині ворог змушує громади перейменовувати об’єкти на честь шефів-регіонів. У Лисичанську залишили будинок з розібраним дахом
Окупанти припиняють відновлення у самопроголошеній «лнр» за відмову перейменування вулиць, парків і скверів на честь шефів-регіонів рф. Багатоповерхівку в окупованому Лисичанську росіяни залишили з розібраним дахом – по паперах дім відремонтували.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Загарбники змушують громади Луганщини перейменовувати вулиці, парки та сквери на честь шефів-регіонів рф.
«Окупаційна адміністрація також періодично нагадує, що у разі відмови перейменувати відповідні об’єкти на честь представників туви, республіки комі чи алтаю населені пункти так званої «лнр» залишаться без допомоги з росії», - зазначили у ЛОВА.
Також повідомляється, що в окупованому Лисичанську підрядники з рф 10 місяців тому демонтували дах багатоповерхівки та залишили об’єкт. За цей час два верхні поверхи були затоплені та стали непридатними для проживання.
«Окупаційні силові структури не реагують на скарги, адже на папері будинок вже зданий в експлуатацію після капітального ремонту», - прокоментували у ЛОВА.
Нагадаємо, вода на окупованій Луганщині подорожчала на третину з 2022, окупанти закриватимуть коледжі.
- 516 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Важкоатлети Луганщини стали переможцями та призерами Всеукраїнського турніру
- 17:00 До Дня Конституції луганців відзначили державними та обласними нагородами (ФОТО)
- 15:00 На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць
- 13:00 До Дня Конституції українські військові отримали відзнаки Сіверськодонецької громади
- 11:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини жінка пів року домагалася необхідних ліків, а у Сіверськодонецьку тріскаються стіни «...
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 763
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 728
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 715
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 689


До Дня Конституції луганців відзначили державними та обласними нагородами (ФОТО)
На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць
До Дня Конституції українські військові отримали відзнаки Сіверськодонецької громади
