Після обурення містян окупаційна влада Сіверськодонецька організувала підвіз води, проте не для всіх

Після обурення містян окупаційна влада Сіверськодонецька організувала підвіз води, проте не для всіх

Окупаційна влада Сіверськодонецька лише на третю добу відсутності водопостачання у місті організувала підвіз води. Сталося це після скарг місцевих.

Про це стало відомо з місцевих чатів.

За інформацією, за вісьмома адресами курсуватимуть три машини.

У коментарях люди писали, що деякі не в змозі набрати воду. Наприклад, ті, хто зараз знаходиться на роботі.

Також зазначали, що вісім адрес на все місто – досить мало. Тож не всі зможуть цим скористатися.

Тому місцеві знову ставлять питання, коли відновлять водопостачання. Також цікавилися, чому водоканал не може ввімкнути генератори для роботи.

До того ж одна жінка повідомила про підвищення цін на воду у магазинах.

Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку через аварійне вимкнення енергопостачання вже кілька діб відсутня вода. Підвезення води жителям міста окупаційна влада за цей час не організувала.