Відповідав за «природні ресурси та екологію» на Купʼянщині при окупантах: судитимуть колаборанта з Луганщини
Прокурори Куп’янської окружної прокуратури Харківської області затвердили та направили до суду обвинувальний акт стосовно 57-річного чоловіка за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Фігурант протягом останніх років мешкав на тимчасово окупованій Луганщині.
Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.
За даними слідства, під час повномасштабного вторгнення чоловік приїхав до Куп’янського району, щоб будувати кар’єру.
Наприкінці липня 2022 року він обійняв посаду «исполняющего обязанности начальника отделаприродных ресурсов и экологии Военно-гражданской администрации Купянского районаХарьковской области».
Він забезпечував роботу відділу, підписував відповідні документи, надавав вказівки підлеглим і виконував доручення вищого керівництва.
Напередодні деокупації колаборанту вдалося втекти до рф. Нині він перебуває в розшуку.
Обвинувальний акт передали на розгляд до Основʼянського районного суду Харкова.
Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.
Досудове розслідування проводив СВ Куп’янського РВП ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Харківській області.
Нагадаємо, прокурори Луганської обласної прокуратури заочно повідомили про підозру «голові арбітражного суду лнр».
- 161 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У ЛОДА з бізнесом Луганщини обговорять програми підтримки: чекають на пропозиції
- 18:00 Луганський медзаклад проводить вакцинацію від дифтерії та правця у Рівному: контакти
- 17:00 Загинув захисник з Луганщини Володимир Дєжин, з ним прощатимуться у Львові
- 16:30 Трамп вирушив на зустріч з путіним: "Я там не для того, щоб вести переговори від імені України"
- 16:00 Окупанти взялися судити ще одного «айдарівця» з Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 6449
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 5355
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3226
- ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше 09.08.2025 переглядів: 2580