Внесли зміни до умов пільгової іпотеки “Житло для ВПО”: про що мова
Уряд вніс зміни до умов програми пільгового іпотечного кредитування «Житло для ВПО». Відтепер термін дії реєстрації кандидата на участь у програмі становить 2 роки з дати включення до реєстру.
Про це розповів голова парламентської ТСК захисту прав ВПО, нардеп Павло Фролов.
“Таким чином, вже 1 листопада 2025 року будуть виключені з реєстрового переліку кандидати, які перебувають у ньому понад 2 роки, проте вони матимуть право повторно зареєструватися у реєстрі”, - пояснив парламентар.
За його словами, Держмолодьжитло повідомить кандидатів про виключення та право повторної реєстрації протягом місяця з дня набрання чинності постановою.
Також участь у програмі не зможуть взяти громадяни, середньомісячний грошовий дохід яких перевищує 10-кратний розмір середньомісячної заробітної плати в Україні за даними Держстату (на сьогодні - 234600 грн).
Нагадаємо, уряд визначив дедлайн запуску Інформаційної системи житла для ВПО.
Більше про чинні іпотечні програми для ВПО читайте у матеріалі SD.UA "Іпотека для переселенців і військових: пільги, реальні історії та підводні камені".
- 4960 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:10 Співак Mr. Vel з Луганщини став четвертим на нацвідборі на Євробачення
- 09:38 Ворог застосував усе наявне озброєння по населених пунктах Луганщини
- 18:10 Третій корпус на Луганщині контролює три населені пункти, - Білецький
- 16:00 Уряд спрямував понад 1,29 млрд грн на пільгове іпотечне кредитування ВПО
- 14:00 ЛОВА: У Лисичанську переставляють вікна між будинками, а в Сіверськодонецьку виставляють платіжки за холодні батареї
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1426
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 960
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 945
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 794


Співак Mr. Vel з Луганщини став четвертим на нацвідборі на Євробачення
Ворог застосував усе наявне озброєння по населених пунктах Луганщини
Третій корпус на Луганщині контролює три населені пункти, - Білецький