ЛОВА: у Сіверськодонецьку змивається фарба з показово ремонтованих будинків, лише шість лікарів приїхали до «лнр»
В окупованому Сіверськодонецьку змивається фарба із показово відновлених багатоповерхівок. Лише шестеро лікарів погодилися за гроші переїхати до самопроголошеної «лнр» цьогоріч.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«Лише на рік вистачило демонстрації показового відновлення житла в Сіверськодонецьку. У багатьох випадках росіяни, замість повноцінної відбудови, стали лише фарбувати у різні кольори фасади будинків, що розташовані уздовж трас. За рік фарба почала змиватися. Про це зазначають жителі декількох п’ятиповерхівок», – сказано у повідомленні.
Також у ЛОВА зазначили, що через гостру нестачу кадрів у самопроголошеній «лнр» намагаються запросити лікарів та молодший медичний персонал за додаткові кошти з обов’язковим відпрацюванням протягом п’ятьох років. Ще одна умова – у населеному пункті має проживати менше ніж 50 тисяч осіб.
«Цьогоріч окупанти розраховували щонайменше на 30 медичних працівників. Проте за сім місяців погодилися тільки шестеро. Не їдуть навіть за гроші», – підсумували в адміністрації.
Нагадаємо, у Сіверськодонецьку – регулярні відключення світла та води.
- 1516 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У Дніпрі затримали співзасновника фірми, що веде бізнес на окупованій Луганщині
- 16:00 В Ірпені перепоховають прикордонника з Луганщини, посмертно нагородженого орденом «За мужність»
- 15:00 Мінсоцполітики: Україна вивчає можливість будівництва модульного житла для ВПО за шведськими технологіями
- 14:00 Сіверськодончанка потрапила до сотні кращих тенісисток світу
- 13:00 У луганських спортсменів – дев'ять медалей на чемпіонаті України з плавання
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Житло для ВПО за гривню та додаткова допомога на єОселю. Інтерв’ю з Русланом Горбенком 12.05.2026 переглядів: 920
- На війні загинув уродженець Луганщини Денис Привалов 14.05.2026 переглядів: 906
- У Дніпрі попрощаються з військовим з Луганщини Олександром Пушкарським 16.05.2026 переглядів: 866
- Без паперів та черг: для сіверськодончан спростили подання заявок на участь у програмах 11.05.2026 переглядів: 793


Сіверськодонецьке КП відмінило торги на розробку проєкту житла у Халеп’ї
«Житло для ВПО 60+»: від сіверськодончан надійшло майже півтисячі заяв, їхня обробка триває
росіяни хочуть встановити меморіал окупантам у Сіверськодонецьку
