Окупанти визнали: пожежі наближаються до Бобрового, площа – понад 300 га (ФОТО)
У Новоайдарському та Сіверськодонецькому районах окупованої Луганщини встановили регіональний рівень реагування через ландшафтні пожежі. Окупанти кажуть, що ситуація залишається складною, але контрольованою. При цьому самі визнали: вогонь наближається до села Боброве.
Про це повідомляють окупаційні ресурси.
За інформацією, у Новоайдарському лісництві площа пожеж складає 16 гектарів.
Складніша ситуація – під Сіверськодонецьком, у районі села Боброве. Там вогонь охопив територію площею понад 310 га. Існує загроза поширення пожежі на населений пункт.
Окупанти зазначили, що готуються до можливої евакуації населення.
Нагадаємо, за даними сервісу NASA FIRMS, станом на ранок 30 липня пожежі між Бобровим та Муратовим неподалік окупованого Сіверськодонецька продовжувалися.
- 496 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 «Три вулиці на рік?»: у Сіверськодонецьку нібито почали відновлювати вуличне освітлення
- 14:00 У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині
- 13:00 СБС показали ураження військових об'єктів на Луганщині (ВІДЕО)
- 12:00 Для 24 дітей з Луганщини організували подорож до Чехії
- 11:00 Мешканців Луганщини запрошують на виставу-стендап «БУКА» у Києві
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецька МВА запускає житлову програму для ВПО 60+: як вона працюватиме 07.05.2026 переглядів: 5740
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1351
- На Тернопільщині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Ігорем Мелешком 10.05.2026 переглядів: 788
- У Калуші відкрили житло для ВПО у реконструйованому дитсадку 09.05.2026 переглядів: 752






У Києві викрили співвласницю фірми, що працює з окупаційними структурами на Луганщині
Перший етап обміну «1000 на 1000»: з полону визволили 205 українців
Організаторку псевдореферендуму на Луганщині заочно засудили до 10 років тюрми
