Духовний радник Трампа: "Бог обов'язково відплатить путіну, як це було з Гітлером"
Близький до президента США Дональда Трампа пастор Марк Бернс вважає, що "Бог обов'язково відплатить" очільнику рф володимиру путіну, як це було з тиранами минулого.
Про це Бернс, якого називають особистим духовним радником Трампа, розповів в інтерв'ю LIGA.net.
"Бог обов'язково відплатить путіну, як це було з Гітлером і Пол Потом (диктатор Камбоджі, керівник руху "червоних кхмерів", за майже чотири роки правління яких загинуло від 1,5 до 3 млн людей при 6,5 млн населенні країни. – Ред.). Зрештою, їхні серця перестануть битися, і вони зустрінуть свого Творця. Бог завжди панує, і вони помруть, а він – житиме вічно", – заявив Бернс.
Він вважає, що, з духовного погляду, основною причиною цієї війни є гріх жадібності й гордині: "росія, під керівництвом володимира путіна, керується саме цими гріхами, прагнучи отримати владу й контроль над українським народом, який не є і не має бути рабом. Це зло, що походить "з воріт пекла".
На думку Бернса, "жадібність і гординя розбещують серце", і нагадав, що в історії було багато прикладів, коли диктатори як-от Гітлер, Йосип Сталін та Беніто Муссоліні "використовували тероризм для контролю над своїм народом, і всі ці дії ґрунтувалися на жадібності та бажанні влади".
Нагадаємо, на початку квітня духовний радник Трампа, пастор Марк Бернс, відвідав Київ і Київську область у третю річницю звільнення від окупації рф на запрошення головного рабина України Моше Асмана.
Зокрема він побував у Бучі і в Ірпені. Бернс підкреслив, що українські солдати на передовій "не просять грошей".
"Вони просять 1000 танків, 300 F-35, зенітну зброю, щоб збивати безпілотники, які все ще обстрілюють цивільні будівлі та вбивають людей. Пам’ятайте, саме президент Трамп замість подушок послав "Джавеліни", - нагадав Бернс і висловив переконання, що Трамп "покладе кінець цій війні".
- 506 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 За програмою «Житло для ВПО з ТОТ» житло придбали 3 тисячі родин
- 17:00 У Кремінській громаді збільшили виплати для випускників
- 15:00 €140 млн на житло: Банк розвитку Ради Європи підтримав програми для ветеранів і ВПО
- 13:00 СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 10:58 Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2095
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1664
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1095
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1058


СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Лише троє вчителів погодилися переїхати до самопроголошеної «лнр» з росії
Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
